PRZEPROWADZKI WARSZAWA: Najczęstsze błędy popełniane podczas przeprowadzki

PRZEPROWADZKI WARSZAWA: Najczęstsze błędy popełniane podczas przeprowadzki

Przeprowadzka? Przecież to proste!

Wiele osób tak twierdzi lub sądzi, iż są wstanie zorganizować sobie przeprowadzkę w warszawie bez niczyjej pomocy i ingerencji, kierując się przy tym oszczędnościami, które w praktyce i tak okazują się złudne, gdyż sami stracimy tylko czas, często zdrowie nie mówiąc o uszkodzeniach naszego dobytku.

„Będę sprytny i wybiorę najtańszą ofertę”

Często wydaje nam się że wybór najtańszej opcji przeprowadzki to najlepszy wybór, rzadko jednak zastanawiamy się co wpływa na tak niską cenę i jak w praktyce mogą wyglądać taka przeprowadzka. Owszem niska cena przyciąga i kusi. Jednak powinna „zapalić się w nas czerwona lampka”. Co spowodowane jest takim stanem rzeczy? Co dostaniemy w ramach takiej przeprowadzki, czy na koniec będę zadowolony/a? Niektórzy przewoźnicy oferują rzeczywiście „śmiesznie” niskie stawki, jednak standard jaki oferują można porównać do przewozu worków z ziemniakami, które są „rzucone” na starego „Żuka”, niż zaliczyć to do transportu mebli. Mogą również stosować ukryte koszty, które ujawniają się niestety pod koniec usługi.

Pośpiech przy przeprowadzce – czyli jak tego nie robić.

Przymierzasz się do przeprowadzki? W porządku!… tylko rób to rozsądnie i nie pod wpływem chwili. Wszystko sobie planuj, również wykonawcę zadania! Wykonaj kilka telefonów do lokalnych firm organizujących przeprowadzki – Warszawa to duże miasto, na pewno ich kilka znajdziesz. Następnie uzyskaj kosztorysy, zobacz podejście danej firmy do klienta. To przybliży cię do dokonania optymalnego wyboru w kwestii twojej przeprowadzki.

Dowiedź się jak dana firma zabezpiecza twój dobytek.

Warto jest również zapytać, jak dana firma widzi zabezpieczenie mienia i jak do tego się zabierze? Czy spotkamy się wówczas z informacją „trzeba dopłacić?” W takim przypadku nie należy kontynuować finalizacji zadania, gdyż jest to zwykłe naciąganie klienta lub totalna „amatorszczyzna”. Każda szanująca się firma organizująca przeprowadzki musi zagwarantować to klientowi na „dzień dobry”

I na koniec…

Jeśli chcesz mieć swój własny udział w przeprowadzce lub transporcie, wszystkie przedmioty zapakuj w wytrzymałe pudła lub kartony, które możesz kupić lub wynająć je od tej właśnie firmy na czas relokacji. Delikatne rzeczy odpowiednio zabezpiecz na czas przeprowadzki. Oznacz pudełka, żebyś wiedział/a, co się w nich znajduje. Zacznij pakowanie kilka tygodni przed przeprowadzką a na pewno wszystko będzie po Twojej myśli.

Powodzenia!!!
Zespół City-Przeprowadzki Warszawa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.

Pin It on Pinterest

Share This