Pytania podczas przeprowadzki: Ubrania i Garderoba

Pytania podczas przeprowadzki: Ubrania i Garderoba

Jak należy sprawnie spakować nasze ubrania podczas przeprowadzki ?

Wszystkie rzeczy typu: bielizna osobista, ubrania, buty oraz inne elementy naszej garderoby, które  przechowujemy na co dzień w różnego rodzaju szafach i komodach w czasie przeprowadzki składają się na dość spory ładunek, który niestety potrafi przysporzyć niemałych problemów i warto zadbać o niego w sposób szczególny. Bo  większość swoich ubrań „pomiętolonych”, ubrudzonych czy też krótko mówiąc nienadających się do użytku bez odpowiedniego odświeżenia.Spakowanie garderoby to dość spore wyzwanie nie mówiąc już o jej odpowiednim przetransportowaniu.

Warto zatroszczyć się o to, aby np. płaszcz, kurtka, marynarka czy też sukienka podczas przeprowadzki nie uległy zabrudzeniu czy innego rodzaju uszkodzeniu. Najlepszą metodą zabezpieczenia garderoby podczas przeprowadzki jest zatem wykorzystanie specjalnych kartonów tzw. „szaf ubraniowych”, które swym wyglądem przypominają dosłownie pudła, lecz posiadają w środku drążek, na który można zawiesić ubrania na wieszakach. Interesującą  propozycją są również różnego rodzaju opakowania foliowe, z których można odessać (np. za pomocą odkurzacza) powietrze i zmniejszyć w ten sposób ich objętość. Jednak dość często firmy przeprowadzkowe posiadają wieszaki na „kółkach”, które są banalnie proste w obsłudze i są łatwe w przetransportowaniu. Mamy nadzieje że garść informacji pomoże Państwu jeszcze lepiej przygotować się do przeprowadzki.

Pozdrawiamy,
Zespół City-Przeprowadzki Warszawa
Logo city przeprowadzki warszawa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.

Pin It on Pinterest

Share This